• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ 
  • کد خبر : ۹۳۷۱
اولین نسشت كمیته مشورتی دارویی و داروسازی برگزار شد

دکتر امید کارآگاه، مدیر اداره نظارت بر امور دارو و مخدر معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: اولین نسشت کمیته مشورتی دارویی و داروسازی برگزار شد.

وی اظهار کرد که نشست مذکور ‌به منظور بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و با هدف حل مشکلات و معضلات دارویی و داروسازی استان با حضور همکاران دارو ساز استان، روز 12 دی 1400 در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

به گفته دکتر کارآگاه، در این نشست مقرر شد نشست ها به صورت مداوم و حداقل دو ماه یکبار با حضور اعضا، متشکل از: رییس و دبیر انجمن داروسازان، نماینده داروخانه های شهرستان های استان، اعضا داروساز کمیسیون ماده 20، امور داروخانه های معاونت غذا و دارو، یک داروساز از حوزه بیمارستانی و صنعت تولید داروسازی تشکیل شود. 

وی گفت:در این نشست در خصوص ابلاغ انتصاب اعضا، بررسی پیش بینی های لازم برای مقابله با موج ششم احتمالی کرونا(اُمیکرون) کمبودهای دارویی و بررسی مشکلات داروخانه های شبانه روزی استان بحث و تبادل نظر شد. 

دکتر مریم نورخیز محجوب، سرپرست معاونت غذا و دارو و دکتر عباس طالبیان، مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این نشست حضور داشتند. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0